Prodej a rezervace vstupenek

Abonmá a vstupenky na koncerty Filharmonie Brno jsou k zakoupení v předprodeji Filharmonie Brno, jednotlivé koncerty nové sezony i on-line z klidu domova, a to i v den koncertu. Jednotlivé vstupenky si můžete zakoupit od tohoto data také v Kulturním a  informačním centru v Domě pánů z Lipé na náměstí Svobody. V místě konání koncertu je možné vstupenky koupit nejdříve 3/4 hodiny před jeho začátkem. Pokud se filharmonický koncert koná v Besedním domě, vstupenku si koupíte opět 3/4 hodiny před začátkem, tentokrát v předprodeji (pod schody vedoucími na nádvoří Besedního domu).

Předprodej vstupenek

Besední ulice, 602 00 Brno

e-mail: predprodej(zavinac)filharmonie-brno(tecka)cz

Hana Zukalová, garant předprodeje, editorka webových stránek

pondělí 9:00–14:00

úterý 13:00–18:00

středa 9:00–14:00

čtvrtek 13:00–18:00

pátek 13:00–18:00

(mimo státní svátky)

Předprodej jednotlivých vstupenek v Domě pánů z Lipé

Dům pánů z Lipé
Kulturní a informační centrum
náměstí Svobody 17
602 00 Brno

Tel.: +420 539 000 770

e-mail: dpl@studentagency.cz

pondělí až pátek 8:00–20:00 hodin

sobota, neděle, svátek 10:00–16:00 hodin

Rezervace jednotlivých vstupenek

• on-line: www.filharmonie-brno.cz

• e-mailem: predprodej(zavinac)filharmonie-brno(tecka)cz

• telefonicky: +420 539 092 811

Vstupenky na jednotlivé abonentní koncerty je možné objednávat také on-line.

Vstupenky rezervujeme v předprodeji pouze 7 kalendářních dnů, po uplynutí této doby se vracejí do prodeje. Týden před koncertem už nelze vstupenky rezervovat!

Storno

Pro stornování zakoupené vstupenky platí následující poplatky:

10 % více než 30 kalendářních dnů před dnem konání

30 % 14–30 dnů

50 % 7–14 dnů

Šest dnů před koncertem už nelze vstupenku vrátit.

Abonentní vstupenku nelze vrátit, pokud byla abonentní řada zahájena.

Výměna

Vstupenky lze vyměnit na pokladně Filhamonie Brno v Besední ulici po předložení platné vstupenky za vstupenky ve stejné či vyšší hodnotě (s doplatkem rozdílu ceny).

V případě, že abonent žádá o přeložení termínu pro jednotlivý koncert ze skupiny A (čtvrtek) na skupinu B (pátek) a naopak, hradí pouze 20% ceny vstupenky na nový termín, přičemž abonentní vstupenka mu zůstane nadále k dispozici.

Nemůžete-li svůj koncert navštívit, zvažte, zda svou vstupenku nenabídnete svým blízkým, přátelům, známým. Uděláte jim radost a vaše místo na koncertě nezůstane prázdné.

Důležité odkazy