Mezinárodní hudební festival Špilberk 2014

18. - 24. 8. 2014, Velké nádvoří hradu Špilberk

7 nezapomenutelných hudebních večerů „nad Brnem“

V polovině srpna na Špilberku odstartuje již patnáctý ročník mezinárodního hudebního festivalu, který je tradiční ozdobou brněnského kulturního léta. Každoročně nabízí na velkém nádvoří hradu sérii neopakovatelných koncertů pod širým nebem, zní na něm „více či méně klasická klasika“ a koncerty spojené s večerní procházkou krásným parkem vyhledávají stovky Brňanů i v létě přítomných turistů.

Letošní ročník přináší kromě koncertů Filharmonie Brno a jmen jako Aleksandar Marković (18/8), Jakub Hrůša (22/8), Dagmar Pecková a Štefan Margita (24/8) také jednu úplnou novinku. Jsou jí tři Kinokoncerty pořádané ve spolupráci s International Music Centre ve Vídni. Posluchači si díky nim na Špilberku poslechnou z filmového plátna geniálního čínského pianistu Lang Langa (18/8), populární francouzskou zpěvačku ZAZ (20/8) a jedinečné berlínské filharmoniky (23/8)!

Atraktivní nabídka našich partnerských hotelů pro mimobrněnské návštěvníky festivalu!!!

Se zakoupenou vstupenkou na festivalové koncerty získáte 40% slevu na ubytování v luxusním hotelu MYSLIVNA*** ukrytém v zeleni pisáreckých kopců s úchvatným výhledem na Brno s dominantou hradu Špilberk a/ nebo v komfortním hotelu FONTANA BRNO*** situovaném v nádherném prostředí brněnské přehrady. Cena ubytování včetně snídaně vychází například ve dvojlůžkovém pokoji v hotelu Fontana Brno na neuvěřitelných  447 Kč, v hotelu Myslivna pak na 528 Kč. Podrobné informace o cenách se slevou, kterou získáte při rezervaci ubytování uvedením heslaFESTIVAL ŠPILBERK“ a čísla zakoupené vstupenky, kterou on-line pořídíte zde (jinak také v předprodeji Filharmonie Brno na ulici Besední či v Domě pánů z Lipé na náměstí Svobody 17).

Rezervaci ubytování v hotelu Myslivna lze provést telefonicky  na +420 547 107 801, pí. Regina Bučková,  hotel@hotelmyslivna.cz, zatímco v hotelu Fontana Brno volejte +420 724 704 536, pí. Dalena Kavanová, rezervace@fontanahotel.cz. Rezervační formuláře obou hotelů se Vám zobrazí na výše uvedených prolincích na stránky hotelů.

Věříme, že v Brně zažijete výjimečné večery.

Těšíme se na Vás.

Loňský ročník ve fotografiích.

…a v reportáži České televize na stopáži 19:41.

Tiskovou zprávu o letošním ročníku si můžete přečíst zde

PROGRAM FESTIVALU 2014

PO 18/8, 20:30 ENTRÉE: KINOKONCERT

Lang Lang live in Berlin feat. Herbie Hancock