Informace k systému abonentek


Vážení předplatitelé, 

 

stejně jako v předchozích sezonách obdrží každý předplatitel jednu abonentní vstupenku, na níž budou  mimo jiné chronologicky uvedena data všech koncertů vybraného abonentního cyklu. S abonentní vstupenkou se prokážete na každém koncertě. Předplatné výrazně zlevňuje vstupné na jednotlivé koncerty příslušného abonentního cyklu a současně abonentům nabízí další výhody:

  • 40% slevu na vstupenky zakoupené na další koncerty ze sezonní nabídky (s výjimkou koncertů s jednotnou cenou, na něž se slevy nevztahují, případně koncertů BCO, CEB, ČFSB a jiných pořadatelů)
  • 20% slevu na vstupenky festivalové (vždy jedna vstupenka na jeden koncert)
  • ostatní akce a slevy, které budou zveřejňovány v předprodeji i na našich webových stránkách.

 

Věrnostní karta abonenta

Nový abonent obdrží při zakoupení abonmá věrnostní kartu. Tu získají i noví abonenti, kteří si zakoupí 5 a více koncertů v rámci nabídky SEZONA NA MÍRU. Stávajícím abonentům se při obnově abonmá platnost věrnostní karty prodlouží automaticky na další sezonu. Věrnostní karta umožňuje využívat výhod abonenta.

 

Dárkové poukazy

Rádi byste svým blízkým, přátelům, známým darovali vstupenku na koncert Filharmonie Brno a nechcete dopředu zjišťovat, který by se jim líbil a zda ten či onen den nemají něco jiného v plánu? Nevadí. Věnujte jim dárkový poukaz! Platí po dobu šesti měsíců a nabízíme jej v hodnotě 100 Kč, 200 Kč. Za dárkové poukazy lze zakoupit vstupenky na všechny koncerty hlavních filharmonických řad ve stejné nebo vyšší finanční hodnotě. Rozdíl při vyšší ceně je možné doplatit hotově v předprodeji Filharmonie Brno.

 

Sezona na míru NOVINKA

Dáváte přednost časem prověřeným skladbám? Nebo naopak soudobé hudbě? Raději zavítáte na koncerty se sólisty? Nebo vybíráte hlavně klavírní koncerty? Pokud se vám nepodařilo najít abonentní řadu podle vašich představ nebo vás láká v každém cyklu jeden koncert, jednoduše si sestavte svou sezonu na míru! Vyberte si libovolný počet koncertů napříč hlavními abonentními cykly podle vlastní chuti (maximálně však tři z každého). Od tří koncertů šetříte na každé vstupence.

 

po celou sezonu lze rezervovat také on-line!

• 3–4 koncerty

sleva 20 %

• 5–6 koncertů

sleva 40 % + výhody abonenta FB

• 7 a více koncertů

sleva 50 % + výhody abonenta FB


Copyright © 2009 Filharmonie Brno  |  Publikováno systémem inCMS  |  Tvorba webových stránek Inexes